HATAY BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG Sınavlarına Katılacak Öğrencilerimize Kitap Desteği

2015-2016 Eğitim Öğretim  Yılında TEOG sınavlarına hazırlık amacı ile okullarda başlatılan ve kurslara devam eden öğrencilere yönelik Tüm Dersler Soru Bankası kitap dağıtımı kampanyası Sayın Kaymakamımız  Abdulaziz AYDIN ve Belediye Başkanı Adnan VURUCU´nun katılımı ile Belen Atatürk Ortaokulunda düzenlenen törenle başlatıldı.
TEOG Sınavlarına Katılacak Öğrencilerimize Kitap Desteği

Sayın Kaymakamımız Abdulaziz AYDIN; 2015-2016 Eğitim öğretim yılında dershanelerin kapatıldığını hatırlatarak, ilçemiz okullarında hafta sonu tüm 8. Sınıf öğrencilerimize yönelik açılan destekleme yetiştirme kurslarına devam eden öğrencilere destek olması amacı ile Kaymakamlıkça 149 ve Belediye Başkanlığınca da 239 adet olmak üzere temin edilen toplam 388 adet Tüm Dersler SoruBankası Kitabı’nın dağıtımının, Atatürk Orta Okulundan başlatıldığını, kitap dağıtımının İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce diğer okullarda da devam ettirileceğini açıklayarak, öğrencilerin kurslardan en iyi şekilde faydalanmalarını ve sınavlarda istenilen başarıyı yakalamaları için destek ve katkıların devam ettirilmesine yönelik çalışmaların sürdürüleceğini belirtti ve Belediye Başkanı Adnan Vurucu´ya yaptığı katkı dolayısıyla teşekkürlerini iletti.


Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Cad. No1 Halk Eğitim Merkezi Binası 4. Kat Belen / HATAY - 0326 441 260809

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.