HATAY BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHİT AİLESİ VE GAZİLERİMİZE HEDİYELERİ TAKDİM EDİLDİ

ŞEHİT AİLESİ VE GAZİLERİMİZE HEDİYELERİ TAKDİM EDİLDİ

İçerisinde bulunduğumuz Ramazan ayı ve yaklaşan Ramazan Bayramı münasebetiyle Valiliğimizce organize edilen Şehit Aileleri ve Gazilerimize takdim edilmek üzere hazırlanan hediye paketleri ve Sayın Valimiz Rahmi DOĞAN ile Eşi Hanımefendi Gülden Gülüzar DOĞAN'ın imzasıyla kaleme alınan Ramazan ayı ve Ramazan bayramını kutlama mektupları ilçemiz sınırlarında ikamet eden Şehit Aileleri ve Gazilerimize teslim edildi. 

Söz konusu hazırlanan hediye paketleri ve mektupların tesliminin bir kısmı Kaymakam Hayrettin BASKIN tarafından yapılmış, bir kısmının tesliminde ise görevlendirmiş bulunduğu İlçe Emiyet Amiri Serkan Beyoğlu, İlçe Müftüsü Mehmet Seri DOĞRU, Malmüdürü Uhdut GÜVEN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal AYVAZOĞLU, İlçe Sağlık Müdürü Dr.Selim YILMAZER, Tarım ve Orman İlçe Müdürü Şakir GÖK, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Zeynep ÖZTÜRK ve İlçe Jandarma Komutanlığı personellerince sağlanmıştır.

Kaymakam BASKIN; Valiliğimizce hazırlanan hediye paketlerini ve Sayın Valimiz ve eşi hanımefendileri adına düzenlenen mektupları teslim ederken selamlarını ileterek, aziz şehitlerimize ve ahİrete intikal eden gazilerimize Allah'tan rahmet, hayatta bulunan şehit yakını ve gazilerimize sağlıklı bir ömür dileyerek, Ramazan bayramlarının kutlu olmasını diledi.

 

13-05-202013-05-202013-05-202013-05-202013-05-2020

Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Cad. No1 Halk Eğitim Merkezi Binası 4. Kat Belen / HATAY - 0326 441 260809

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.