HATAY BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Kaymakamımız Dereceye Giren Öğrencilerimizi Ödüllendirdi..

Sayın Kaymakamımız Abdulaziz AYDIN,  Ortaokullar arası Taekwondo İl seçmelerinde dereceye giren sporcuları ve 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla düzenlenen resim yarışmasında dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.     
Sayın Kaymakamımız Dereceye Giren Öğrencilerimizi Ödüllendirdi..

İlçemiz ortaokullarında eğitimlerini devam ettiren ve Belen Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde açılan Belen Belediye spor kulübüne kayıtlı Teakwondo sporcularının 20 Şubat 2015 tarihinde Antakya ‘da yapılan Ortaokullar arası taekwondo müsabakalarında derece yaparak Belen’i en iyi şekilde temsil eden, 55 kiloda İrem GEÇGEL Hatay birincisi, 51 kiloda Meleknur KILINÇ Hatay üçüncüsü, 37 kiloda Yusuf EVRAN Hatay üçüncüsü, 33 kiloda Mertcan KURTUL Hatay üçüncüsü olarak madalya alan ve ayrıca Tıp bayramı dolayısıyla düzenlenen resim yarışmasında Hatay İkincisi olan 70.yıl İskan İlkokulu öğrencilerinden Ömer Yaşar BÖNCEOĞLU‘nu tebrik etti ve başarılarından dolayı hazırlanan hediye paketlerini kendilerine vererek ödüllendirdi.
    Kaymakam AYDIN, 55 kiloda İlçemizi temsilen Hatay birincisi olan İrem GEÇGEL’e, 11-13 Nisan tarihlerinde Erzurum’da yapılacak Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edeceğini, burada düzenlenecek müsabakada da kendisine başarılar dileyerek, ilimiz ve ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceği inancında olduğunu belirtti.


Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Cad. No1 Halk Eğitim Merkezi Binası 4. Kat Belen / HATAY - 0326 441 260809

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.