HATAY BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor" Projesi

İlçemiz Belen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünce hazırlanan "Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor" Projesi uygulanmaya başladı. Proje kapsamında mahalle muhtarıyla birlikte daha önceden belirlenen fakir ailelerin evlerinde çalışmalar yapılmaya başlanmıştır.  
"Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor" Projesi

Projenin  Amacı:Okulumuzda öğrenim gören öğrencilerin; öğretmenleriyle birlikte, okulun bulunduğu mahallede, bulunmadığı takdirde sırasıyla ilçede veya İl içinde tespit edilen belirli sayıdaki ihtiyaç sahibi yoksul veya muhtaç durumdaki kişilerin; evlerinin bölümlerinin küçük bakım ve onarımlarının, evlerinde bulunan kullanılamaz veya eskimiş durumdaki eşyalarının tamir ya da değişim gerektiren küçük onarımlarının, hayatlarını kolaylaştırıcı bilgilendirme ya da yardımların, onları sevindirecek, mutlu edecek maddi ya da manevi dokunuşların toplum hizmeti kapsamında belirli bir plan ve proje dâhilinde yerel imkânlarla yapılmasıdır. 


09-04-201809-04-201809-04-201809-04-201809-04-2018

Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Cad. No1 Halk Eğitim Merkezi Binası 4. Kat Belen / HATAY - 0326 441 260809

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.