HATAY BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleri ve Aile Birliği Başkanları İle Toplantı Düzenlendi

 2015-2016 Eğitim öğretim yılının başlaması sonrasında okullarımızda gündeme gelen sorunların görüşülmesi ve değerlendirilmesi amacı ile Çok Programlı Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda; Sayın Kaymakamımız Abdulaziz AYDIN Başkanlığında, Emniyet Amiri Ali ÇOLAK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bekir ŞAHAN ile özel ve resmi tüm okulların Müdürleri ve Okul Aile Birliği Başkanlarının katılımı ile bir toplantı düzenlendi. 
Okul Müdürleri ve Aile Birliği Başkanları İle Toplantı Düzenlendi

Sayın Kaymakamımız Abdulaziz AYDIN konu ile ilgili yaptığı açıklamada; 2015-2016 Eğitim öğretim yılının başlamasından bu zamana kadar ilçemizde eğitim öğretimin yürütülmesinde ortaya çıkan sorunların konunun taraflarını bir araya getirmek sureti ile görüşülmesi ve değerlendirilmesi, çözüm önerilerine ilişkin görüşlerinin alınması sağlanarak bundan sonraki süreçte eğitim öğretimde kalite ve verimliliği artırmanın yolları arandığını belirtti. Okul servislerindeki sorunlar, donanım ve yapı ihtiyaçları, okul güvenliği ve Suriye uyruklu öğrencilerin durumları görüşülerek karşılıklı değerlendirmelerle toplantı sonlandı.


Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Cad. No1 Halk Eğitim Merkezi Binası 4. Kat Belen / HATAY - 0326 441 260809

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.