HATAY
BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Müdürleri ile 2. Döneme Hazırlık Toplantısı Düzenlendi...
03/02/2016 Çarşamba Günü Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda Şube Müdürlerimiz ve Tüm Okul Müdürlerimizin Katılımıyla, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bekir ŞAHAN´ın Başkanlığında Toplantı Yapıldı.![Okul Müdürleri ile 2. Döneme Hazırlık Toplantısı Düzenlendi...](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_04101548_dsc_0019.jpg)
Yapılan toplantının ana konusunun öğretmen eksikliklerinin belirlenmesi, ders tamamlama ve ücretli öğretmen görevlendirmesi olmakla birlikte, okullarımızın 2. eğitim öğretim dönemine hazırlıkları, okullarımızın eksikliklerinin giderilmesi ve diğer konular da görüşüldü.