HATAY
BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğretmenlerimize Florür Vernik Semineri...
08/09/2016 Perşembe günü Kaymakamlık Toplantı Salonunda İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Dt. Seyfettin BABAT tarafından Florür Vernik uygulaması hakkında bilgilendirme semineri verildi.![Öğretmenlerimize Florür Vernik Semineri...](/meb_iys_dosyalar/2016_09/k_08133547_dsc_0497.jpg)
Seminere ilçemiz anasınıf,1. sınıf ve 2. sınıf öğretmenleri katıldı. Seminderde bu uygulamanın ne amaçla yapıldığı, nasıl yapıldığı, yan etkisinin bulunup bulunmadığı ve uygulamadan sonra dikkat edilmesi gerekenler anlatıldı.