HATAY BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimizin Karne Heyecanı...

2018-2019 yılı Eğitim-Öğretim döneminin birinci yarıyılının tamamlanması dolayısıyla, Şevket Çalışkan İlkokulu ve Ortaokullarında; Sayın Kaymakamımız Hayrettin BASKIN, Belediye Başkanı Adnan VURUCU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bekir ŞAHAN ile öğrenci velilerinin katılımında karne dağıtım töreni gerçekleştirildi.
Öğrencilerimizin Karne Heyecanı...

Karnelerini heyecanla alan çocukların, karnelerini inceleyerek notları ile ilgili sohbet ederek, öğretmenlerinden okul geneli ve çocuklarla ilgili bilgi almak suretiyle gerçekleşen karne dağıtımı sonrasında Sayın Kaymakamımız Hayrettin BASKIN;   ‘’Bir eğitim ve öğretim yılının birinci dönemini daha karneleri dağıtarak kapatmış bulunuyoruz. Karneler elbette öğrencilerimize ışık tutacaktır. Tatilde, hep ders çalışın demediğimiz gibi, hep te dinlenin demiyoruz, kitap okumayı hiçbir zaman ihmal etmeyin diyoruz. Karnemize bakacağız karnemiz iyi ise daha iyisi için, karnemizde başarımız yeterli değilse de kendimize bir çekidüzen vererek daha bir azimli olarak, kararlılıkla ikinci döneme başlayacağız. 2018-2019 Eğitim öğretim yılının birinci döneminin sona ermesi nedeniyle eğitimci ve idarecilerimizi, fedakar çabalarından dolayı bir kez daha kutluyor, tüm öğrencilerimize, eğitim camiasına ve öğrenci velilerimize huzur dolu bir yarıyıl tatili geçirmelerini temenni ediyorum.” dedi.        Karne dağıtım töreni, Okul Aile Birliği ve öğretmenlerce hazırlanan ikram ile sona erdi.    

Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Cad. No1 Halk Eğitim Merkezi Binası 4. Kat Belen / HATAY - 0326 441 260809

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.