HATAY
BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencilerimizin Judodaki Başarısı...
İlçemiz Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu Öğrencilerinden Kevser ÇETİN ve Münir ÇETİN Antakya´da yapılan İl Geneli Seçmelerde ilçemizi başarıyla temsil ederek İlimizi temsil etmeye hak kazanmışlardır.![Öğrencilerimizin Judodaki Başarısı...](/meb_iys_dosyalar/2017_04/06165931_DSC_0617.jpg)
28 Nisan 2017 tarihinde Ispartada yapılacak olan bölge finalinde ilimizi temsil edecek olan öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.