HATAY BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası Kutlama Etkinlikleri Ziya Gökalp İlkokulunda Yapıldı...

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı İlköğretim Haftası dolayısı ile Ziya Gökalp İlk Okulunda 01 Ekim 2015 Perşembe günü saat 14:00’te düzenlenen açılış etkinliğine, Sayın Kaymakamımız Abdulaziz AYDIN, Belediye Başkanı Adnan VURUCU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bekir ŞAHAN, Daire Amirleri,okul müdürleri ve öğrencilerimiz katıldı.
İlköğretim Haftası Kutlama Etkinlikleri Ziya Gökalp İlkokulunda Yapıldı...

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Bekir ŞAHAN’ın günün anlam ve önemini içeren konuşmasında; Belen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları olarak, İnsanın en değerli varlık, Sevginin en hünerli güç, Bilginin en yenilmez kuvvet, Emeğin en yüce değer, Eğitimin en vazgeçilmez hizmet olduğuna inanan, Her şeyin insanı sevmekle başladığını kabullenen, çok değerli eğitimci arkadaşlarımla yeniden öğrencilerimize kavuşmanın mutluluğu içinde olduklarını, geleceğin özgür ve kalkınmış Türkiye’sini oluşturacak olan sizlerin okul öncesinden başlayarak tüm eğitim sürecinizde başarıdan başarıya koşan bireyler olarak yetişmeniz dileği ile Beynini, gönlünü, yüreğini, emeğini ve yıllarını eğitime adamış eli öpülesi öğretmenlerimize de zor ama kutsal görevlerinde başarılar dileğinde bulundu ve 2015-2016 Eğitim Öğretim yılının İlçemize, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlı olmasını diledi.

Açılış töreni çerçevesinde hazırlanan etkinliğe, öğrencilerin şiir okumaları, dans gösterileri ile devam edilerek,  Kaymakam AYDIN’ın,  Belediye Başkanı VURUCU ve etkinliğe katılan misafirlerle birlikte  sınıfları gezerek öğrencilere başarılar dilemesi ile sona erdi.

Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Cad. No1 Halk Eğitim Merkezi Binası 4. Kat Belen / HATAY - 0326 441 260809

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.