HATAY
BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Sınıf / Alan Zümre Başkanları Toplantısı Yapıldı..
İlçemiz Atatürk İlkokulunda tüm okullarımızın sınıf / alan zümre başkanlarıyla İlçe Sınıf / Alan Zümre Başkanları toplantısı yapıldı.![İlçe Sınıf / Alan Zümre Başkanları Toplantısı Yapıldı..](/meb_iys_dosyalar/2018_02/15132410_DSC_0280.jpg)
Toplantıda genel durum değerlendirmesi, ilçe düzeyinde uygulama birliğinin sağlanması, öğrenci başarısının arttırılması için alınacak tedbirler, zümre ve alanlar arası işbirliği, eğiitmde kalitenin yükseltilmesi gibi konular görüşülerek karara bağlandı...