HATAY
BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Okul Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı...
Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bekir ŞAHAN başkanlığında İlçe Okul Müdürleri Kurulu Toplantısı yapıldı.![İlçe Okul Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı...](/meb_iys_dosyalar/2018_01/31135257_DSC_0211.jpg)
Toplantıda okullarımızın yakacak ihtiyaçları, e-müfredat, ders tamamlama ve ücretli öğretmen görevlendirmeleri ile ilgili kararlar alındı. Toplantı arasında Fatih Sultan Mehmet Ortaokulan kurulan Z-Kütüphane gezildi ve kütüphane hakkında bilgilendirme yapıldı...