HATAY BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erdal AYVAZOĞLU'nun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Spor Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erdal AYVAZOĞLU'nun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Spor Bayramı Mesajı

Bir ulusun kaderini değiştiren 19 Mayıs 1919 Milli Mücadelesi olan, Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 101. Yıldönümü vatanımıza milletimize kutlu olsun.

101 yıl önce verilen Milli Mücadelenin ruhunu damarlarımda hissederek;

Gençlerimizin ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk^'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı en samimi duygularımla kutluyorum.

Vatanın bütün ümidi ve geleceği size, genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen Türk istiklalini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdaafa etmektir, diyerek geleceği siz gençlere emanet etmiştir.

Yine Kurucumuz,

"Gençler! milli ve manevi değerlerimize sahip, çalışkan, vatanıı, milletini seven bu ülkenin yarınları olarak; daha çok çalışmalı ve ay yıldızlı bayrağıızı ilelebet dalgalandırmalısınız" sözleriyle siz gençlere ne kadar güvendiğini her fırsatta en kuvvetli duygularla dile getirmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimize Allahtan rahmet diliyorum.Bir kere daha Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı en içten duygularımla kutluyorum.

Aynı zamanda Kadir Gecesinin memleketimize, milletimize, devletimize huzurlar getirmesini Yüce Allahtan diliyorum. Geceniz Mübarek Olsun.

Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Cad. No1 Halk Eğitim Merkezi Binası 4. Kat Belen / HATAY - 0326 441 260809

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.