İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal AYVAZOĞLU'nun 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal AYVAZOĞLU'nun 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2020_12/03093511_WhatsApp_Image_2020-12-03_at_08.16.11.jpg)
Toplumumuzun bir parçası olan engelli vatandaşlarımız için 3 Aralık tarihi, Birleşmiş Milletler tarafından "Dünya Engelliler Günü" olarak kabul edilmiş.. Tüm engelli vatandaşlarımızın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nü kutluyor, sevdikleriyle beraber mutlu, huzurlu yarınlar diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Erdal AYVAZOĞLU
İlçe Milli Eğitim Müdürü