HATAY BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı Güzelyayla Öğretmenevinde Yapıldı...

 2014-2015 Eğitim öğretim yılı Hayat Boyu Öğrenme ve Halk Eğitim Kursları Planlama İlçe Komisyonunun ikinci dönem toplantısı Sayın Kaymakamımız Abdulaziz AYDIN Başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bekir ŞAHAN,Garnizon Komutanı Jan.Yzb.Salih AYGÜN, Belediye Başkan Vekili Halil POLAT, ve Daire Amirlerinininkatılımı ile Güzelyayla Öğretmenevinde Yapıldı.
İlçe Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı Güzelyayla Öğretmenevinde Yapıldı...

Toplantı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet AKÇA’nın açış konuşması ile başlatılarak, bir önceki toplantıda alınan kararların değerlendirilmesi, açılan kurslarla ilgili sayısal verilerin sunumu, İstihdama yönelik kurslar, Mezunlarla ilgili LGS ve LYS kursları ile  açılması planlanan kurslarla ilgili kurum önerilerinin alınmasıyla toplantı sona erdi.   
         Toplantı akabinde, Kaymakamlığın desteğinde, 12-21 Ağustos tarihlerinde İstanbul Heybeliada’da düzenlenen, Türkiye’nin değişik illerinden toplam 107 öğrencinin katıldığı “Türk Kızılayı Heybeliada Gençlik Kampı” etkinliğine İlçemizden katılan Proje Koordinatörü İngilizce Öğretmeni Yeliz SEVİM’in Rehberliğinde 12-14 yaş grubu 10 kız öğrenci, kamptaki etkinliklerden oluşan; Kızılay marşının söylenmesi, kampçıların duygu ve düşüncelerini anlatan mektubun okunması, kamu spotu ve kamp belgeselinin izlenmesi, türkü ve dans gösterileri, Kızılay şiiri, drama gösterisinden oluşan sunumlarının ardından gösterilerini tamamladılar. 


Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Cad. No1 Halk Eğitim Merkezi Binası 4. Kat Belen / HATAY - 0326 441 260809

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.