HATAY
BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fatih Sultan Mehmet ve Gaziabdurrahmanpaşa İlkokullarına Ulusal Avrupa Kalite Etiketi sertifikalarını takdim ettik.
![Fatih Sultan Mehmet ve Gaziabdurrahmanpaşa İlkokullarına Ulusal Avrupa Kalite Etiketi sertifikalarını takdim ettik.](/meb_iys_dosyalar/2021_07/05091355_WhatsApp_Image_2021-07-02_at_15.48.08.jpg)
2020 yılı eTwinning faaliyetleri kapsamında e twinning school okul olma başarısını gösteren Gazi Abdurrahmanpaşa İlkolu ve Avrupa Kalite etiketi almayı hakeden Fatih Sultan Mehmet ve Gaziabdurrahmanpaşa İlkokullarına Ulusal Avrupa Kalite Etiketi sertifikalarını takdim ettik.