HATAY BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitimi Merkezi Yılsonu Sergisi

Belen Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün 2014-2015 eğitim-öğretim dönemini kapsayan “Geleneksel El Sanatları Yıl Sonu Sergi” açılışı, Kanuni Sultan Süleyman Kervansarayı’nda Kaymakam Abdulaziz AYDIN, Belediye Başkan Vekili Şerafettin SOLMAZ, Kamu Kurum ve Kuruluşların daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluş temsilcileri ile vatandaşların katıldığı törenle yapıldı. 
Halk Eğitimi Merkezi Yılsonu Sergisi

 Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü folklor ekibi gösterisi ile başlayan tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasını müteakip, Halk Eğitim Merkezil Müdürü Mehmet Akça’nın açılış konuşması ile devam etti. Akça; Törene katılan misafirlere teşriflerinden dolayı teşekkür ederek, “Her zaman, her yerde, herkes için eğitim, halk eğitim” sloganı ile görev yapmaya devam edileceğini, serginin 10,11 ve 12 Haziran 2015 tarihlerinde sergileneceğini belirtti.  

 

 

        Kaymakam AYDIN, Belediye Başkan V.SOLMAZ ile birlikte kurdele kesimi ile sergi açılışını yaparak, sergi stantlarını tek tek gezip, kurs öğreticilerinden üretilen ürünler hakkında bilgi aldı. Tören müzik dinletisi eşliğinde yapılan ikram ile sona erdi.

Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Cad. No1 Halk Eğitim Merkezi Binası 4. Kat Belen / HATAY - 0326 441 260809

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.