HATAY BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhuriyet Bayramı Törenlerle Kutlandı...

Cumhuriyet Bayramı kutlama törenleri: 28 Ekim günü saat 13:00’da Atatürk Anıtına çelenklerin sunulması, Saygı Duruşu ve İstikal Marşının okunması ile başladı. Programa, 29 Ekim günü saat 08:30’da Kaymakamlık makamında tebrikatların kabul etmesi ile devam edilerek, Sebati Günenç İlk Okulu bahçesinde yapılan kutlama törenine geçildi.
Cumhuriyet Bayramı Törenlerle Kutlandı...

Sebati Günenç İlkokulu bahçesindeki program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması, Sayın Kaymakamımız Abdulaziz AYDIN´ın beraberinde Garnizon Komutanı ve Belediye Başkanı ile birlikte törene katılan halkın ve öğrencilerin bayramını kutlaması,Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın yayımlamış olduğu Kutlama mesajının okunmasını müteakip, Kaymakam AYDIN’ın, günün anlam ve önemine ilişkin konuşması ile devam etti.

Öğrencilerin hazırlamış olduğu jimnastik gösterisi, şiirlerin okunması, öğrenci korosunun türkü sunumu, Belen Belediyesi taekwondo kursu öğrencilerinin gösterisi, Cumhuriyet Bayramı konulu etkinliklerde çeşitli dallarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi akabinde yapılan geçit resmi ile program sona erdi.

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Cad. No1 Halk Eğitim Merkezi Binası 4. Kat Belen / HATAY - 0326 441 260809

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.