Belediye Başkanımız Sayın İbrahim GÜL, İlçemiz Çerçikaya İlkokuluna verdiği destek.
![Belediye Başkanımız Sayın İbrahim GÜL, İlçemiz Çerçikaya İlkokuluna verdiği destek.](/meb_iys_dosyalar/2020_01/10145410_IMG-20200110-WA0014.jpg)
Belediye Başkanımız Sayın İbrahim GÜL, Çerçikayası köyüne giderek, okulumuza 2 masa 24 sandalye ve 1 adet projeksiyon cihazı hediye ederek dezavantajlı okullarımıza verdiği destekle eğitim-öğretime ne kadar önem verdiğini göstermiştir. Öncelikle Sayın Başkanımıza ve birlikte okulumuzu ziyarete gelen Fevzi Bey'e Ömer Bey'e teşekkür ederim.
Erdal Ayvazoğlu
İlçe Milli Eğitim Müdürü