HATAY BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8. Sınıf Öğrencilerine Moral Motivasyon ve Sınav Kaygısı Eğitimi...

İlçemizde 29-30 Nisan tarihlerinde yapılacak olan TEOG sınavlarında katılacak olan öğrencilerimize motivasyon, sınav kaygısı ve hafıza yönetimi ile ilgilil Eğitimci Yazar Ziya BARAN tarafından konferans verildi.
8. Sınıf Öğrencilerine Moral Motivasyon ve Sınav Kaygısı Eğitimi...

15 Nisan 2015 Çarşamba günü Bilge Kitap-Kırtasiyenin sponsorluğunda saat 09.30-11.00 ve 13.30-15.00´da iki seans halinde Bahçeşehir Koleji Konferans Salonunda yapılan etkinliğe Sayın Kaymakamımız Abdulaziz AYDIN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bekir ŞAHAN, ilçemizin tüm 8. sınıf öğrencileri, okul idarecileri, okul rehber öğretmenleri ve 8. sınıf rehber öğretmenleri katıldılar.

 

 

 

 

Yapılan konferansın ardından Eğitimci Yazar Ziya BARAN İssume İlkokulu 3. sınıf öğrencilerine fotoğrafik öğrenme ile ilgili örnek bir ders anlatımı yaptı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bekir ŞAHAN Eğitimci Yazar Ziya BARAN´a teşekkür ederek haziran ayında seminer döneminde öğretmenlere yönelik programlar düzenlemek istediklerini belirtti.

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Cad. No1 Halk Eğitim Merkezi Binası 4. Kat Belen / HATAY - 0326 441 260809

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.