HATAY BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

70.Yıl İskan Ortaokulu Ek Bina Yapımı Protokolü İmzalandı...

Belen Kaymakamlığı ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı Arasında İmzalanan Protokol İle İlçemiz 70. İskan Ortaokulu 4 Derslikli Ek Binası İle Eski Binanın Bakım ve Onarımı Yapılacak.
70.Yıl İskan Ortaokulu Ek Bina Yapımı Protokolü İmzalandı...

Protokol imza töreninde konuşan Sayın  Kaymakamımız Abdulaziz Aydın, “İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının adı verilecek  okulun protokolünün  imzalanması için bu gün burdayız. 4 dersilk  okulda idareci odaları, lavaboları, öğretmen odalarının bakım onarımı yapılacak. Eski okulun rehabilite edilerek daha iyi şartlara kavuşturulması amacıyla  bu gün  İTSO da protokol imzalıyoruz. Bu günden sonra bir hafta içerisinde ihayele çıkılarak 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında okulumuz hizmete açılacak. Şimdiden hayırlı olsun diyoruz ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na eğitime yaptıkları katkılarından dolayı Başkanımız Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerine de teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Cad. No1 Halk Eğitim Merkezi Binası 4. Kat Belen / HATAY - 0326 441 260809

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.