HATAY BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bekir ŞAHAN´ın çelenk sunması, ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı...
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı...

 

 

Yapılan çelenk sunma töreninin ardından İssume İlkokulu Müdürlüğünce hazırlanan programa, Sayın Kaymakamımız Abdulaziz AYDIN, Garnizon Komutanı J.Yzb.Salih AYGÜN, Belediye Başkanı Adnan VURUCU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bekir ŞAHAN ve daire amirleri ile öğrenci velilerimiz katıldılar.
Kutlama programı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlatıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bekir ŞAHAN’ın günün anlam ve önemini içeren konuşmasını yaptı. Şiirlerin okunması, Halk oyunları gösterisi, İssume Anaokulu “minik sporcuların jimnastik gösterisi”, yumurta yarışı, İssume Anaokulu “çömel kurtul yarışması”, halat çekme yarışması, kurdele gösterisi, Kafkas halk oyunları, balon patlatma yarışması, defile gösterisi, tekvando gösterisi, çuval yarışı, Kompozisyon, resim ve okullar arası futbol müsabakalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi devam eden program, okul korosunun seslendirdiği türkülerle sona erdi.

 

Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Cad. No1 Halk Eğitim Merkezi Binası 4. Kat Belen / HATAY - 0326 441 260809

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.