HATAY BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

 

 

2021-2022 eğitim-öğretim yılının Hayallerimizi gerçekleştireceğimiz, başarılı çalışmalarımızı hep birlikte taçlandıracağımız ve yeni hedeflere ulaşacağımız bir yıl olmasını temenni ediyorum. Yönetici ve öğretmenlerimize, saygıdeğer velilerimize ve kıymetli öğrencilerimize hayırlar getirmesini diliyorum. Öncelikle tüm öğrencilerime ve öğretmenlerime sağlıklı, başarılı ve verimli bir yıl diliyorum.  2021-2022 eğitim öğretim yılı koronavirüs salgını sebebiyle pek çok açıdan özel bir yıl olacak gibi görünmektedir. Eğitim öğretimin yüz yüze devam etmesi için Bakanlığımız her türlü tedbiri almıştır. Bu konuda velilerimden, öğrencilerimden öğretmenlerimden kurallara azami ölçüde uyarak tam destek bekliyorum. İnşallah hep beraber el ele vererek bu hastalığı yok edeceğiz.

Değerli Yönetici ve Öğretmenlerim,

Yılmadan, büyük bir tutkuyla öğrencilerimizin her gün daha da ilerlemeleri, gelişmeleri ve hedeflerine ulaşmaları için çaba sarf ederek, hep birlikte daha iyi bir eğitim sunmanın gayreti içerisinde olacağız. Sizlere yürekten inanıyor, güveniyor ve başarılar diliyorum.

 

 

Sevgili Öğrencilerim;

Varlığınız bizim en büyük gücümüzdür. İnsanı sevmeyi, barışı, kardeşliği önemsemeyi, hoşgörüye dayanan bireyler olarak yetişmelisiniz. Biliyorum ki başarılarla dolu kaliteli bir hayatı fazlası ile hak ediyorsunuz. Bunu gerçekleştirecek her türlü bilgi birikimine ve yeteneğe sahipsiniz. Kendinize tüm yüreğinizle inanın ve güvenin. Bizler her zaman sizlerin yanında olacağız ve her alanda sizleri destekleyeceğiz. Pırıl pırıl bir gelecek sizleri bekliyor. Sizlere güveniyor ve sizleri sevgiyle kucaklıyorum.

 

 

Kıymetli Veliler;

Bizler yavrularımız için okullarımızla sürekli diyalog ve işbirliği içerisinde olmanızı çok önemsiyoruz. Öğrenci, öğretmen, okul yönetimi ve veli arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim öğrencilerimizin ve bizlerin başarısını arttıracaktır. Eğitimin en önemli parçalarından birinin sizler olduğunuzu unutmayınız. Çocuklarımızı sadece maddi yönden değil, manevi yönden destekleyerek her zaman onların yanında olduğunuzu hissettirmelisiniz.

 

 

Bölgemizde ve ülkemizde devam eden gelişmeler göstermiştir ki, sadece akademik başarının yeterli olmadığı gönlü Bayrak, Vatan ve Millet sevgisiyle dopdolu milli ve manevi değerler ile donanmış nesiller yetiştirmenin gayreti içerisinde olmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle 2021-2022 eğitim-öğretim yılında hep birlikte büyük başarılara imza atacağınıza yürekten inanıyor, elde edeceğimiz bu başarıların kahramanları olan siz değerli yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyor, yeni eğitim öğretim yılının milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

                                                                                             

ERDAL AYVAZOĞLU

                                                                                                    İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Cad. No1 Halk Eğitim Merkezi Binası 4. Kat Belen / HATAY - 0326 441 260809

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.