HATAY BELEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı...

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 96. Yıldönümü Kutlamaları Atatürk Anıtı’na saat 08.30’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü çelenginin sunulması ile başladı. 
19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı...

Kutlama programı saat 09:00’da Sayın Kaymakamımız Abdulaziz AYDIN, Garnizon Komutanı J.Yzb.Salih AYGÜN, Belediye Başkanı Adnan VURUCU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bekir ŞAHAN,Kamu Kurum ve Kuruluşların daire amirleri ile vatandaşların katılımı ile devam etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İlker YANIK’ın günün anlam ve önemini içeren konuşması, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesinin okunması, Gençliğin Ata’ya cevabı, şiirlerin okunması, Kutlama Haftası çerçevesinde düzenlenen kompozisyon, resim ve okullar arası futsal, futbol, voleybol ve koşu müsabakalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerin verilmesi, Halk oyunları ve Belen Belediye Spor taekwando sporcularının gösterisi ile program sona erdi. 

Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Cad. No1 Halk Eğitim Merkezi Binası 4. Kat Belen / HATAY - 0326 441 260809

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.